Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tämä taas poistuu, ymmärrän kyllä

Vierailija
01.04.2025 |

Eräiden piirien tuntema blogisti päätti että tämä tässä. Mutta seuraajansa eivöt usko tai sitten, hän oli liian vaarallinen, toisinajattelijoille käy niin. Lavastetaan.  

Itse kun en ole uskovainen enkä helposti innostuva hänen tekstinsä, videonsa  viestivät viime ajat hyvin pahaa oloa,  ihan olematta psykologi, maanisuutta, psykoosia.   Mutta kaipa vakiseuraajat saivat mitä halusivat koska ihan ok juttuja heistä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
01.04.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ahaa. Kerroppas lisää

Vierailija
2/3 |
01.04.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Ahaa. Kerroppas lisää

 

 

Ihan teksin sen mutta eilen moni aloitti, kaikki keskustelut poistui melko pian.  Sisarensa joka ei 12 vuoteen ole veljeään nähnyt ottaa suruvalitteluja  Facessa vastaan.

Henkilö ollut pitkään työelämästä pois saatuaan tuomion työpaikalla sattuneesta rikoksesta työtoveria, vastakkainen sukupuoli.  "Oikeusmurhan uhri".  Olet nähnyt häntä mainittavan ja lsinattavan täälläkin näiden viiden vuoden aikana.  Välillä ollut hoidossa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
01.04.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvin kuvaa miten helppo on saada samoinajattelebien lauma kun vakuuttavasti puhuu, omia tutkimuksiaan ja paljon harhaa sekaan.  Siivittää ilmestyskirjalla viestinsä.

Siksi minua kiinnostaa , tämä hypnoottinen taito.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yhdeksän neljä