Kaksi päivää voxraa ja ruokahalu kadonnut. Miten muilla käyttäjillä?
Eilen söin mutta en niin paljoa kuten yleensä.
Tänään olen syönyt pari kertaa mutta nälkään, ei ahmintaa kuten yleensä ja kohtuullisia annoksia.
Ongelmana ollut tunnesyöminen mutta nyt ei tee mieli ollenkaan määräänsä enempää laittaa suuhun.
Lisäksi heräsin jo aikaisin ja aloin heti touhuamaan. Yleensä aloitekyvyssä ollut ongelmia. Ihan rauhalliseen tahtiin ei mitään maniaa mutta tekevämpi olen.
Nyt tosin väsyttää, taidan nukkua päiväunet. Mutta miten muilla?
Kommentit (8)
On myös huono olo. Vatsaan ihan sattuu. -ap
Mulla tämä taas teki toisin päin. En yleensä syö herkkuja ja tämä teki niihin himoa. :/ sain kyllä pidettyä itseni niin, etten syönyt, mutta ärsyttävää se oli. Minua toki voxra myös nukutti ja rauhoitti. Eli vaikutukset olivat muutenkin päinvastaiset.
Yleinen tuo reaktio kuitenkin on, mistä puhut.
Ah miten syvät päiväunet nukuin. Näin kyllä unta mutta olin silti hyvin syvässä unessa. Ihanaa.
Ei siis vaikuta minulla näemmä toistaiseksi unen saantiin onneksi. Ap
Hyvät kokemukset Voxrasta. Pysyy suht koht järjissään ja voi käydä töissäkin.
Ei mitään vaikutuksia minulla suuntaan taikka toiseen.
Aloitin voxran reilusti ylipainoisena ja laihduin noin 15 kg sen avulla kun ruokahalu väheni selvästi varsinkin alkuun. Mulla toiminut tosi hyvin ja ei ollut pahoja sivuoireita aloittaessa. Voxran avulla pääsin ylös sängystä ja se auttoi pääsemään pahimman masennusvaiheen yli. Voxran ohella syönyt koko ajan myös escitalopramia.
Up