Positiivisia asioita isoista rinnoista
Miehenä ne ovat upea nähdä ja koskea. Nyt ei negatiivista puhetta.
Kommentit (15)
Kiinnostaisi kyllä oikein todella erittäin hyvin suuret ja riippuvat rinnat keski-ikäisellä naisella! Mitä suuremmat ja riippuvammat, niin sitä kauniimpi kedon kukkanen olisi neito povekas.
Mitä keskustelua se on että etukäteen sanotaan mitä mieltä keskustelusta AINOASTAAN saa olla. Sellaista keskustelua käydään itänaapurissa ja pohjois Koreassa.
Isoista utareista saa tehtyä leikkauksella sopusuhtaiset tai pienet.
Erittäin positiivista.
Hyvä puoli niissä - siis näissä - on se, että huonoja puolia ei ole. :)
Vierailija kirjoitti:
Miksi . .
Ne on kauniita katsella ja tuntuu hyvältä kädessä.
Ihanat katsella, nuolla, puristella ja imeä. Heiluvat myös ihanasti naidessakin. Nam Nam
Täydentää naisellisuutta. Kun on lantio, takamus, vyötärö ja isot rinnat. Ilman rintaliivejä kesällä kulkeva nainen, joka ei häpeile on näky joka on uskomatonta. Rinnat keinuvat.
Olen kuullut tällä palstalla usein sanottavan, että työelämässä menestyneet miehet ovat niitä jotka tykkäävät enemmän pienistä/keskikokoisista rinnoista, kun taas nämä joiden mielestä suuret ovat parhaimmat ovat pääasiassa perä kammarin poikia?
No miten on? Pitääkö palstalaisten väite paikkaansa vai onko se kaunis valhe pienirintaisten lohduksi, että jos saat huomiota vain ja ainoastaan suurilla utareilla, se huomio tulee vain ja ainoastaan kyseenalaista hemmoilta?
T:75B
Eihän sitä mies mieltymyksilleen mitään voi. TISSImies on aina TISSImies. Eli isot TISSIT kyllä aina kääntää pään......
Minulla on pienehköt rinnat, ja todella herkät nännit. Luulen, että voisin saada orgasmin jos joku käsittelisi niitä oikealla tavalla. Lähellä on ollutkin. Jos olisi isot rinnat, niin olisi mielenkiintoista imeä omia nännejä.
Vierailija kirjoitti:
Minulla on pienehköt rinnat, ja todella herkät nännit. Luulen, että voisin saada orgasmin jos joku käsittelisi niitä oikealla tavalla. Lähellä on ollutkin. Jos olisi isot rinnat, niin olisi mielenkiintoista imeä omia nännejä.
Etköhän jonku löydä niitä käsitteleen. Joo se on ihanan näköistä kun nainen imee omia nännejään....
Kyllähän isot rinnat aina kiinnostanut. Ne ei mene koskaan pois muodista. Pitää nimenomaan olla luomut eikä mitkään silikoni pallot.
Ei se koko vaan muoto