Naapurissa asuu rasittava yksinäinen mies,joka tukeutuu meihin muihin koko ajan. Hänelle pitää paidat silittää ja tarjota
omista alkoholiannoksista samoin kuin ruokaa. Tulee ihan kerjäämään, et saisko hänkin. Asuu vuokralla ja me muut ollaan omistusasuntojen omistajia. Asunut 20 vuotta samassa pihapiirissä. Miten savustaa ulos? Asuu sukulaisensa omistamassa yksiössä.
Kommentit (12)
Vonkaa myös seksiä. Koskettelee naispuolisia naapureitaan ja häiriköi. t.ap
Miksi olette alkaneet hyysäämään häntä?
Ei mitenkään. Hänellä on oikeus asua siinä rauhassa. Opettele sanomaan ei, et päästä kotiisi ja välttele. Sano että joku toinen naapuri voi auttaa asiassa. Pitää katsoa peiliin jos väkisin silität ja työnnät alkoholia jollekin vai? Ei kai se mikään mafia sentään ole.
Hölmö on se, joka naapurin paitojakin silittää!
Moni pelkää miestä. Myös miehet. Koskaan ei tiedä mitä saa päähänsä.t.ap
Vierailija kirjoitti:
Vonkaa myös seksiä. Koskettelee naispuolisia naapureitaan ja häiriköi. t.ap
Höpö höpö sun juttuja. Toiveajattelua tollanen.
Ap siellä kiltisti silittää paidat ja bokserit kuiten..
Sopisiko tähän se kuuluisa huoli-ilmoitus?
Tyhjä pää tekee tyhjiä aloituksia. Tarjoile kermapiirakkaa ja viettäkää va... ja... kki-ilta yhdessä.
Vierailija kirjoitti:
Hänestä on tehty lukemattomia rikosilmoituksia, haettu lähestymiskieltoa ja tehty huoli-ilmoitus. Ei oo tällä papalla kaikki hyvin. Hieronut julkisesti penistään naapurin naisten edessä! Siis vaatteiden päältä. Tunki kädet taskuunsa ja hieroi ja naureskeli.t.ap
Oletko ap ajatellut hakeutua hoitoon sen sijaan, että kirjoittelet tänne vajaamielisiä aloituksia ja keskustelet itsesi kanssa?
Sano että hakee kunnalta apua.