Voih pitikö olla niin terveellistä
Niin terveellistä että. Ohjataan oikeisiin ja terveellisiin elintapoihin ja ruokatottomuuksiin jopa rikoksilla.
Ja ei, en tarkoita nyt edes niitä "jänniä" leikkejä missä kaupassa on jotain kadonnut tai puuttuu kuen se turmiollinen pepsi.
Kuulkaas kaikki turha pois! Jos sitä pepsiä juodaan niin sitten myös alkoholiakin joo. Ja mitä sitten. Kaikki aikuiset juo alkoholua, mutta karkin ja pepsin käyttäminen aikuisena phyi!
On se tuhlari joo. Touvottavasti mahdollisimman moni saa tietoonsa että on tehty ihan lakikirjan mukaan törkeitä rikoksia,bpuuttuen ihan ihmisten elintoimintoihin
Valitetravasti ei ole vaun mt hörinöitä nämä. Ihmiset on sairaita ällöttäviä siinä vallanhimossaan ohjatessaan ihmisiä "terveellisimpiin, taloudellisempiin elintapoihin." Mitä siinä on vikana vaikka törkeitö rikoksia tehty ihan julkisissa terveyspalveluissa! Sakaa,casioita jotka vaikuttavat ihmisen fyysiseen terveyteen. Uskomaton maailma.
😂