Seksististä silmäpeliä yleisellä paikalla
Olin aikanaan messumatkalla Saksassa. Messualueelle pääsi metrolla ilmaiseksi mennen tullen. Kerran eteeni istahti metrossa todella kaunis nainen. Hän aloitti julkean seksistisen katseen minuun ja suoraan silmiini. Ei voinut erehtyä mistä oli kyse, hän selvästi härnäsi. Onneksi salkku oli mukana ja se oli pakko laittaa syliini "mulkun" päälle piilottamaan hirvittävä stondikseni.
Hän jäi ensin pois ja se ilme kun hän nousi seisomaan, julkea, hekumallinen ja kaunis.
Stondis pikkuhiljaa laski ja eiku hotelliin. Oli pakko ottaa "nyrkki Kyllikki" suihkuun.
Toinen tapaus kotikaupungissa nuori tyttö helteellä ajeli pyörällä pitkä kesämekko päällä ja tietenkin ilman pikkareita. Esitteli itseään..... sitten tyttö hävisi.... johonkin.
Rupes panettamaan illalla sitten naisen luo, tapaamme vain viikonloppuisin
Kommentit (5)
Ei sanonut huomenta ja kengät messuesittelijällä on aina plankattu. Miksi lyöt leikiksi kivan jutun. Olet joko mies/nainen tai joku muu jolle ei koskaan tapahdu mitään. Veikkaan viimeistä
Nyt et taida ymmärtää termiä "seksistinen"
Jos naiset katsoo harvoin kohti, se pieni hetkikin voi sitten kai tuntua palkitsevalta
Seksipalvelujen tarjoaja tuijottaa Euroopassa suoraan silmiin, kun on myyntiaikeissa!
Se on vaan normaalia keskieuroopassa, että katsotaan silmiin ja sanotaan huomenta. Sen sijaan että hississä etsitään vapaa nurkka ja katsotaan kengänkärkiin. Olihan sulla kengät jalassa ?