Tässä esitän tilastot minkälaisia henkilöitä tälle palstalle kirjoittaa
50 prosenttia on introvertteja nörttejä, kohtuullisen hyviä kirjoittajia. Heillä usein koulukiusaamistaustaa, itsetunto-ongelmia, mutta he ovat suorittaneet korkeakoulututkinnon (myös amk-lasketaan). Käyvät töissä. Ulkonäöltään korkeintaan tavallisia, usein sinkkuja. Tekevät paljon aloituksia.
20 prosenttia on matalasti koulutettuja ja he eivät osaa kirjoittaa kovin hyvin. Innostuvat lähinnä rikosasioista tai "mies petti"-aloituksista. Aloituksia he tekevät harvoin.
20 prosenttia on oikeasti aika laajasti kokeneita ihmisiä, joilla on hyvä itsetunto ja ulkonäkö. He yleensä enemmän lurkkaavat, mutta kommentoivat jos tulee mielenkiintoisia aiheita. Nämä ovat niitä jotka ovat oikeasti kokeneet ja eläneet, joukossa on amiksesta maisteriin. Eivät jaksa tehdä aloituksia.
10 prosenttia on pahasti mielenterveysongelmaisia. Suurin osa katkerista ja vihaa täynnä olevista viesteistä tulee näiltä. Mutta osa heistä on sairaudestaan huolimatta ystävällisiä ja kilttejä. Nämä tekevät eniten aloituksia.
True dat.