Mitä teille kuuluu tänään?
Itse tykkään aika paljon, kun ei ole lapsia riesana. Kahvia keittelen.
Kommentit (7)
Kuuntelen musiikkia, poltan kynttilää ja suunnittelen viikonlopun ruokaostoksia.
Kiitos kysymästä, Oikein hyvää kuuluu tänäänkin. Aurinko paistaa, eikä mitään paikkaa pahemmin kolota. Asunnossani on lämmintä ja tilillä vähän rahaa. Voiko ihanampaa olla kuin tää?
Ihanaa että on perjantai ja työpäivä jo puolessa välissä. Tosin olisin halunnut viikonlopuksi töihin mutta ylityölupaa ei myönnetty. Ei mitään suunnitelmia viikonlopulle.
Ahdistaa, mies oli ottanut anaaliseksin jälkeen kuvan missä levitän pyllyäni. Ja näyttellyt sitä kaverille. Katson jopa kameraan toisessa kuvassa.
Kävin suihkussa äsken ja nyt tässä kasvonaamio naamalla. Illalla syömään ystävän kanssa.
Hyvää, livistän kohta kotitoimistolta koiran kanssa viikonlopun viettoon. Koiralle koirakaverin kanssa pöljäilyä ja mulle eväitä kaupasta ja Alkosta, illalla tulee pari hyvää telkkariohjelmaa ja mies lupaili sensuroitua jo eilen joten se on illalla kuohuvaa kippoon, hepeneitä päälle ja viihtymistä puolison kanssa.
Olen hiljattain tutustunut mieheen, jonka kanssa klikkasi täydellisesti heti alkuun. Meillä juttu luisti, viestiteltiin yömyöhään, soiteltiin päivittäin. Tavattiinkin muutamasti ja minusta meillä oli upeaa kemiaa, hauskaa yhdessä ja hän sanoi edelliselläkin kerralla, että haluaa nähdä uudestaan. Viikko sitten hänen viestittelynsä sävy muuttui, alkoi puhua vain todella arkipäiväisiä asioita, ei lähde flirttailuun mukaan, leikkimielisyys on kadonnut viesteistä kokonaan. Minä olen ajellut alapääni posliiniksi ja ehdotellut anaaliseksiä. Sanoin, että jos tulisi käymään. Haluaisin pienen pienen vauvan meille. Imisin heti kullia ja pieresin miehen kulliin ja suuhun. Istuisin miehen syliin pylly kohden sen naamaa ja heiluttaisin mun kireetä peppua. Vääntäisin pierua joka työnnöllä kuumassa saunaseksissä. Mikä miehen mielen muutti?