Satuhäät viime viikolta tulee kohta uusintana kakkosella!
Kommentit (4)
yks kauheimmista. Kannattaa katsoa!
Mitä kumman tyyppejä täällä tänään oikein huuhailee - panin telkkarin päälle kesken ohjelman ja minusta pariskunta oli harvinaisen tuore ja pirtsakka - saisivat monet täällä ottaa mallia heistä, niin ei tarvitsisi miettiä, miksei avioelämä suju.
Olette vain kateellisia, ainakin toivon niin, sillä jos todellakin ajattelette, että tuossa aurinkoisen hassussa pariskunnassa on jotain vikaa, niin on lähiympäristöllänne tosi pahat paikat elää kanssanne.
enkä siitä käytyä keskusteluakaan.
mielestäni morsian oli todella herttainen ja kaunis, mutta mies vähän... no... limanuljaskan oloinen. en itse siis hänenlaiseensa ihastuisi, mutta eipä minun tarvitsekaan. hän on jo naisensa löytänyt.
oli ihana nähdä rakastunut nuoripari, ihan sama millaisia he ihmisinä ovat.
-vk- (hitsi vie, rekkauduin eilen tänne ja unohdin jo salasanan, tyttö sai just kohtauksen kun olin tuon tehnyt joten en siinä keskittynyt tekemisiini yhtään. mistä ihmeestä saan sen tietooni taas? vilukukka)
kuin viime viikolla...