Fingerpori elokuva
Siis niin yhtä huono kuin aikoinaan kuvittelinkin, kuvitteleeko ihmiset jtn ylemmyyden tunnetta kun käsittää noita letkautuksia vai mihinkä toi perustuu
Kommentit (11)
8min meni ja luovutin.
Wau. Noin surkeaa en ole nähnyt pitkiin aikoihin. Ääni surkea, mitään ei saanut selvää. Musiikki liian kovaa ja sen alta ei taas ääntä kuulunut.
Miksi OI miksi suomielokuvissa äänenlaatu on aina niin P a sKa
tykkään tosta estetiikasta, ankeudesta.tulee mieleen just suomen pikkukaupungit.ite tykkään elokuvan huumorista. mut ymmärrän et aika hidastempoista on.
Aivan älyttömän (kirjaimellisesti) hyvä. 😄 En ole aikoihin hihitellyt näin.
Kuka näettelee sitä Homeliuksen kuskia? Näyttää ihan Olavi Uusivirralta, mutta en löytäny mistää tietoa näyttelijästä.
Hyvää mustaa huumoria ja puujalkoja!👍
Vierailija kirjoitti:
8min meni ja luovutin.
Wau. Noin surkeaa en ole nähnyt pitkiin aikoihin. Ääni surkea, mitään ei saanut selvää. Musiikki liian kovaa ja sen alta ei taas ääntä kuulunut.Miksi OI miksi suomielokuvissa äänenlaatu on aina niin P a sKa
Jaa, mulla ei kyllä mitään kuulemisongelmia. 🤔
Katselin pari minuuttia ja lopetin katselun. Vaikutti umpisurkealta.
Vierailija kirjoitti:
Hyvää mustaa huumoria ja puujalkoja!👍
Tää musta huumori on ala-aste tasolla, lähinnä säälittävää
Vierailija kirjoitti:
Kuka näettelee sitä Homeliuksen kuskia? Näyttää ihan Olavi Uusivirralta, mutta en löytäny mistää tietoa näyttelijästä.
En nyt muista nimeä. Wikipediasta löytyy.
Jarlalla taitaa olla aikamoinen natsinpelko
Erittäin huono.