Elämä on tyhjää ilman naista :(
Ei oikein ole mitään merkitystä elämällä kun aina yksin eikä kukaan rakasta. Ei halaa ei pidä kädestä. Aina yksin ei edes kaveria :(.
Kommentit (8)
Se ei nyt valittamalla muutu miksikään. Yllytät itseäsi raastaviin tunteisiin vatvomalla tätä tällä ja raastavat tunteet ei auta mitään, vie vaan syvemmälle masennukseen. Tee suunnitelma siitä miten hankit sosiaalisen elämän ilman kumppania. Aloita siitä naisen hankinta. Lopeta liian nuorten ja kauniiden naisten vaaniminen kaduilla ja toreilla. Se ei johda mihinkään ja masentaa lisää.
Onko sinulla töitä? Jos ei, hanki. Sitten töiden jälkeen harrastat jotain, mistä pidät ja missä tapaat ihmisiä.
Kotona nököttömällä et saa elämää koskaan.
Katsokaas taas naiset! Eikös itsetunto nouse?!
Niin erinomaisen tärkeitä me ollaan että taidetaan pitää taivaanlakeakin paikoillaan!
Elämä on tyhjää, narukaupan edessa on jono. Oksat katkeilee kun tunkua niilekin alkaa olla jo liikaa.
Onhan se uskottava että nainen on se jonka ympärillä maapallo pyörii, jonka takia aurinko nousee.
Oletteko ajatelleet mikä mahti ja valta meillä on!
Se, että eitä mollataan ja haukutaan ja yritetään polkea maan rakoon johtuu tästä meidän ylivoimaisesta mahdistamme. Me otamme ja hylkäämme, valinta on meidän käsissämme. Vähemmästäkin sitä varmaan turhautuu ja nousee viha. Eläköön naiset!
Yksin on vapaa tekemään aina mitä huvittaa.
Saat olla rauhassa.
Kukaan ei kyttää, valita tai ärsytä.
Eikö joku voisi perustaa Facebookia tällaisille yksinäisille parin etsijöille. Kyllähän aina keinoja löytyy helpottamaan sitä parin löytymistä. Siellä sitten voisi tutustua ja katsoa löytyisikö samalla aaltopituudella olevaa kumppaniksi.
Ota koira tai kissa