Olen 33 vuotias aikuinen ja oksettaa ahdistuksesta joka tulee siitä että on viikonloppusin yksinäinen.
Ihan aikuisten oikeasti ahdistaa ja surettaa. Olen töissäkäyvä nainen. Harvoin kun näkee ystäviä (kerran vuodessa ollaan jossain tapahtumassa.
Siellä sitten katson vierestä kun muita isketään. Kaipaan aivan älyttömän paljon kosketusta ja että jotain elämässä tapahtuisi.
Olen uskomattoman taitava karkoittaa miehiä pois. Oma-aloitteisuuteni karkoittaa ihmisiä.
Kommentit (12)
Hae vuorotöihin, niin saat olla viikonloput töissä.
Älä ole niin oma-aloitteinen sitten
Sinun pitää muuttaa sitten itseäsi, muita et voi muuttaa.
Kokeile Tinderiä tai Facebookin dating sovellusta.
Käyt siis suoraan kimppuun. Ala harrastaa jotain kontaktilajia niin saat kosketusta eikä hyökkäävyytesi haittaa.
Terapiaan. Viikonloppuharrastuksiin. Tinderiin. Tsemppiä.
Missä päin Suomea asut? Mitä tykkäät harrastaa?
M35
Annatko pillua? Mun vehkeeni voisi vähän kosketella sinua. Tiedät kyllä mistä.
Onko pää kuitenkin kunnossa? siis suunnilleen normijärki yms?
Vai nepsy tai muita juttuja?
Ex löysi uuden naisen ja haluaa nyt lapset viikonlopuksi. Ennen ei kiinnostanut. Itse mätänen sitten täällä vuokramurjussa yksin enkä lähde minnekään. Mistä olet?
Mä en jaksa enää mennä yksin baariin. Vaikee yhtään mihinkään tutustua kun näyttää oudolta kun muut on kaveriporukoissa.