Uskotko kaikkeen mitä
Sulle uskotellaan. Mä en mut en usko vaan tiedän mikä on ollut näyttelyä, mikä on ollut jotain psykologi hömppä järjestelyjä. Ihan sama, mikä syy tai tekijä. Niitä en voi tietää varmasti, mutta ympäri pyörivät ja hyörivät on ollu niin helppo tunnistaa. "Lapset, perhe-elämä, parisuhde (syvälle voitte tunkea terapianne) voi kiitos huomiosta, mutta edelleen tulos on plus miinus nolla. En osaa olla muuta kun ihmettelevän tyytyväinen ja otettu, siitä kuinka paljon on ajeltu ja kävelty ympärillä ja että ihan Espanjassa. Edelleen, tähän käytetyt rahat olisitte voineet tunkea sinne postilaatikkoon, niin vaiva-hyöty suhde olisi ollut kohdillaan. Onneksi idioottimaiset hymyt ja kassaesitykset ovat jo unholassa.
Mun favorite kohtaus oli Espanjassa kaupassa kun se carrie pärähti soimaan. Voi kun hempeää, olin juuri kuunnellut samaa kun pakkasin. Toivottavasti asianomaiset lukevat tämän.
Kommentit (4)
Oliks tää se "usutetaan ne toistensa kimppuun kamppanja" ja tehdään suhteesta loistava. Vähän pelotellaan ja häiritään huomaamaan jotain. No joo, mut se yks ei kyllä huomannut mitään, joten vähän metsään meni.
En ymmärtänyt ap:n sepustuksesta yhtään mitään. Olenko ainoa?
Vierailija kirjoitti:
En ymmärtänyt ap:n sepustuksesta yhtään mitään. Olenko ainoa?
En minäkään. Emme varmaankaan kuulu ap:n kohderyhmään. :D
En usko, enkä luota enää ihmisten rehellisyyteen enkä hyväntahtoisuuteen.