Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Unohdin syödä eilen.

Vierailija
02.06.2021 |

Se on tuon taikajuoman syy. Saamari kun sitä ottaa tällä porvoon mitalla niin huh, huh. Söin mä aamukahvin kanssa pari leipää mutta muuta en sitten syönytkään. Juodessa tulee myös valvottua ihan älyttömästi. Tässä on jo useampi ilta venehtänyt aamuun asti. Sitten nukun jotain 4-5 tuntia ja uutta juomaa.

Silmät on huonona näin aamusta. Saan koko ajan zuumata ja korjata kirjoitusvirheitä. On se tuokin tapa laihduttaa kun unohtaa syödä. Voi v kun mulla ei ole tarvetta laihtua.. Nou hätä tärkeintä on. Tarkoittaa että ainakin krapulan estämisen verran juomia.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
02.06.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tupla tai kuitti.

Vierailija
2/4 |
02.06.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aamukahvi auttoi ihan hyvin. Nyt niinku näkee jo suht normaalisti. Kaksi leipää meni hotkaisemalla. Ei ihme kun pikkasen oli kehittynyt nälkä. Se ois taas uus päivä ja vanhat kujeet. Tätä netissä roikkumista ja itsensä viihdyttämistä. Taidan olla sellainen rappioromantikko? Aivan sama kun on kivaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
02.06.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis tämä on ihan yksinpuhelua. No joo joitakin voi vähän ärsyttää kun valmiiksi hoikka jätkä unohtaa kännissä syödä. Ex nainen oli mulle siitä katkera kun saatan elostella miten huvittaa ilman lihomista. En mä tiedä miksi olen tämmöinen. Ehkä geenit?

Mitkään herkut tai järjettömät määrät juomia ei helposti lihota. Olen jo aika vanhakin ja moni tuttu on iän myötä pulskistunut. Joku saattaa olla ihan kateellinen kun laiska retku pysyy suht kondiksessa. Heh turha kaunistella. Myönnän että vähän vouhotan näillä jutuillani.

Vierailija
4/4 |
02.06.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

palstan asiantuntijoiden mukaan sun ois pitäny kuolla koska verensokeri laskee ja suolat loppuu .

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi neljä kolme