Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko tylsää?

Vierailija
20.03.2021 |

Ahdistaako korona rajoitukset ja tekemistä ei keksi? Halukkaille annan tehtävän, joka on suoritettava ja kuvalla suoritus todistettava. Tehtävän ovat luonteeltaan sellaisia, että ne pystyy kohtuullisella vaivalla normaali ihminen harjoittelulla suorittamaan. Koska osa haasteista vaatii tarvikkeiden hankintaa, voit valita suorituksen taloudellisen panostuksen. 1= ilmainen ja 5= maksaa max. 35 e. Eli asteikko 1-5. Haasteen vaativuuden voi myös valita 1=helppo ja 5=vaatii kokonaan uuden vaativahkon taidon harjoittelemista. Asteikko 1-5.
Kenellä on tylsää? Kuka tahtoo leikkiä?

Joka ottaa haasteen, muttei sitä suorita ja kuvalla todista, on nössö. Suorituksen ei tarvitse olla täydellinen, mutta pitää olla aitoa yritystä. Muut voivat arvostella suoritusta.

Eli leikkijät ilmoittakoon talouskoodin T 1-5 ja vaativuus koodin 1-5 ja jonossa numeronsa, joka perustuu haasteiden vastaanotto järjestykseen, jolla myös identifioidutaan kuvaan, kun haaste suoritettu ja jota muut voivat arvostella.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
20.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Liian pitkä teksti. Lauantai-iltana.

Joku ottaa tohonki terävät.

Vierailija
2/2 |
20.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tule tänne leikkimään pyllyyn pistän sormenpään

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan kolme