Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Iso terska vaatii enemmän hoitoa?

Vierailija
19.03.2021 |

Miehellä on suht iso terska ja ahkerasti sitä tyrkytetään hoidettavaksi ja itsekin sitä hieroskelee. Olen sen huomannut aiemmista poikaystävistänikin. Yksi isoterskainen kertoikin jatkuvista haluistaan. Onko kokemuksia?
Itsellä klitoris hieman tavallista ulkonevampi ja kyllä sekin hyvänäpidosta pitää. Onkohan sama juttu?
Voihan se olla että molemmissa tapauksissa arkinen liikkeestä hankailu pöksyissä pitää virettä yllä.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

En osaa sanoa, ei ole vertailukohtaa.

Vierailija
2/2 |
19.03.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

No terska nyt on se herkin osa, joten sitä on hoideltava jos hoitoa tarvitaan, vemputtelu pelkästään alempaa varresta nyt ei tunnu juuri miltään. Mulla terska on kuitenkin niin herkkä ja iho niin ohut, että ihan kuiviltaan sen suora käsittely on enemmänkin epämukavaa, eli liukastetta vaatii, tai sitten vähän nahkaa väliin.

En kuitenkaan usko, että sen tatin koolla niin suurta merkitystä on, kyllä se joka ukolla siellä samalla tavalla esillä on.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi kaksi