Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Perjantai ohjelma NYT, Suomessa voi näköjään ihan kuka tahansa mennä televisioon nykyään!
22.01.2021 |
Nyt haastatellaan miestä, jonka puheesta ei saa mitään selvää, on jollain tavalla v a m m a i n e n, kiva, hän ostaa seksiä, miksi tämä pitää näyttää perjantaina parhaaseen katseluaikaan, miksi kaikki on sallittua nykyään. Kuvottava yhteiskunta.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Toi Isa "Ritva omalla nimellä Virtanen" on yksi Twitterin törkeimpiä suomalaisia ihmisiä, ei ikinä uskoisi ulkokuoresta miten todella ilkeä, inhottava, loukkaava ja persoonaan käyvä tyyppi on. Ja siis myy seksiä. Tuo rillipäinen ripari-isosen oloinen tyyppi. Hän ei ikinä ole väärässä, vaan muuta ovat sikoja. Vassari, kuten ehkä ei yllätä.
Enkä todella ole mielipiteineni yksin. Ei kehtaa kommentoida tuota v a m m a i s t a tuossa ohjelmassa, mutta Twitterissä tulis kyllä törkeää tekstiä-