Tulipahan kokeiltua
En olis uskonut, että urbaani legenda YH-äitien kiihkeydestä pitää paikkansa. Tulipa oltua radalla viime vkl ja nyt voin sanoa että tämäkin legenda tuli tarkastettua ja piti paikkansa.
Se mitä ei tullut kokeiltua yön aikana, sillä ei ole merkitystä. Suosittelen kaikille kokemusta, oman kylän YH-äideiltäkin saattaa estot kadota parin valkkarilasin jälkeen.
Kommentit (9)
Kuka tahansa sinkku on kiihkeä, kun harvoin saa.
Joo mulla oli 2kk suhde lähiö-YH milfin kanssa. Seksi oli todella villiä ja kuumaa.
Vierailija kirjoitti:
Joo mulla oli 2kk suhde lähiö-YH milfin kanssa. Seksi oli todella villiä ja kuumaa.
...kullia ja viimaa...
kompataan ne ei sano että ei jaksa tai päätä särkee tai en viitsi imeä jne skeidaa vaan kaikki onnistuu ja kassit tyhjenee, myös viikolla voi käydä yökylässä sit kun kersat on saatu maate.
voi laulattaa vielä parit varvit yötä myöten.
ja mikä parasta niitä voi olla useampikin samalta paikkakunnalta kun valkkaa eri vkpl vapaa yh t niin joka vklp varma pillu on taattu
se ei tosin enää onnaa jos alat seurusteleen sen kanssa sit alkaakin jo väsyttää ja päätä särkemään jne jukerrusta
Kyllä, tämä pitää paikkansa. Onhan se eri mukava kun ei tarvi sitä ukkoa koko ajan katella sohvalla makaamassa. Ottaa vaan ne parhaat puolet ;)
Saispa taas pitkästä aikaa puutetta kärsivää äitiä. Muutamaa olen päässyt tuikkaamaan ja seksi on ollut aina taivaallista. Se himo, halu ja itsevarmuus, aijjjettä. En tiedä mikä lie fetissin kaltainen mullakin on, mutta sykähtelee aivan eri sfääreissä kun touhuaa synnyttäneiden kanssa. Jessus että kulli kovettuu jo pelkästä ajatuksesta että joku paljastaisi imetyksen jälkeiset rinnat mulle ja sais käydä kiinni kuin sika limppuun.
Kuumottavs näky, kuinka äityli menee vastaanottamaan lapset ex-ukoltaan. Liiveissä mustelmilla olevat ja arassa pillussa minun jäljiltä tuore kuuma lasti.
Näin yh-isänä voin kertoa että vain vain toinen vanhempi tietää mitä yksinhuoltaja tarvitsee. Kun kaksi lapsenpaimentajaa kohtaa ja pääsee poistamaan vanhemmuuden stressiä, siinä aitaa kaatuu ja tanner tömisee.
Iskä 35
Juu yh-mammat on himokkaita. Noin puolen vuoden seksisuhteen jälkeen erääseen punapäähän mikään ei ole tuntunut enää miltään. Harmi että hänen kanssaan ei asiat sujunut, mukava nainen ja kiihkeä :) terkut H.K. jos luet tätä, tiedät kyllä keneltä.