Kim ja Kanye eroamassa!
Kommentit (15)
Eipä yllätä! Kaikkihan nuo tuon omituisen perheen ihmiset eronneet.
Kimillä tämä jo 3. avioliitto. No, teki sitten lapset sen henkilön kanssa jolla mahdollisuus periyttää mielenterveysongelmat lapsilleen ja niiden lapsille. Mutku se oli niin ihqu!!!!!
Vierailija kirjoitti:
Kimillä tämä jo 3. avioliitto. No, teki sitten lapset sen henkilön kanssa jolla mahdollisuus periyttää mielenterveysongelmat lapsilleen ja niiden lapsille. Mutku se oli niin ihqu!!!!!
Ei kai se naimisiin mennessään mikään "seuraava Trumppi" mesonnut olevansa. Viimeiset pari vuotta on Kim sen touhuja peitellyt ja mitä ilmeisimmin kärsinyt. Milloin tuo diagnoosi oikein tuli? Käsittäisin, että ei ole kauaa siitä.
Kaikki mahdollinen on varmaankin laitettu taiteellisuuden piikkiin aiemmin, ja yksi painava syy ihastuksen ohessa varmaan ollut raha, mitä mieheltä löytyy . Täytyy tuollaisten Kardashiinien olla aika varovaisia onnenonkijoiden suhteen. Ja jos se Kimin mielestä oli ihqu, niin mitä se meille muille kuuluu? Olis tuolla ollut varmaan muitakin ottajia. On ainakin mammalla pätäkkää hoitaa mielenterveysongelmaiset lapsensa.
Eka avioliitto oli nuoruuden erehdys, toisessa oli mies ilmeisesti syyllinen johonkin ja nyt sitten tämä. fiksu nainenhan Kim on, opiskelee ja somevaikuttaa, yritystoimintaa pyörittää.
Niinhä ne on ollu kohta 10 vuotta eroomassa. Ja siis koko ajan ovat asuneet pääosin erillään. Kanye viihtyy maalla, Kim LAssa.
Nytkö vasta? Ihme että kesti näinkin pitkään.
Typerykset. Nuo liitot on järkättyjä.
Vai että Chigago on tyttären nimi. Toimittaja taas tehtäviensä tasalla.
Who cares...............Kardashian so last season...........................
Eipä se ero ole muiden asia kuin heidän
Vierailija kirjoitti:
Eipä se ero ole muiden asia kuin heidän
Mutta itse he haluavat tiedottaa sen koko maailmalle.
Kannatti vaihtaa nimi. Typerä akka. Meikkilinjakin nimetty väliaikaisena avionimellä. Kivaa kantaa eronimeä. Lapsesi kantavat sen nimeä josta erosit. Kiva muisto jää tälle spe*arätille.
Kannattiko nimi vaihtaa ;) nyt meikkilinjassasi on ex miehesi nimi. Hahahah.
Typerä akka.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Eipä se ero ole muiden asia kuin heidä n
Mutta itse he haluavat tiedottaa sen koko maailmalle.
kenempä kardiksen eroa ei olisi:D
Kardikset onkin termi, jonka otan käyttöön.
Okke.