Onko kukaan OIKEASTI tehnyt "sitä"
banaanin kanssa? En voi uskoa että on, mutta aina kuulee juttuja että joku olisi. Eikö se kuori tunnu härpäkkeineen epämiellyttävältä ja eikö ilman kuorta mene muusiksi? Vai tehäänkö niin että laitetaan kuoren päälle kumi. Valaiskaa vähän
Kommentit (18)
Käyttäisin ihan oikeita aikuisten sanoja mutta tämä palsta poistaa sellaiset viestit >: (
No itse kerran kokeilin porkkanaa. Mut banaani kuulostaa vaan hankalalta
Kortonki päälle. Olen työntänyt mieheni a naa liin.
Kaikki on dildoja jos vain on tarpeeksi rohkea.
No toki. Kaikki nuoret luulevat vuorollaan keksineensä seksin. Se ruskea pää raapi ja liian kypsä banaani oli katastrofi sekin.
Se haisee pahalle. Mut voi käyttää ilman kortsuukin. Ei kannata olla liian kypsä banaani
Voi sanoa seksi tai seksiä. Se on nyt oman pääsi sensuuri.
Perus grillimakkaralla olen nuorena kokeillut muutamia kertoja kumin kanssa tietty🙈
Ja nainen siis olen, nyt 41v silloin....nuori
Banaani ja makkara on aivan liian lötköjä. Paras sisälläni ollut esine, on lahjaksi saamani peniksen muotoinen vesipyssy. Sen kun täyttää sopivan lämpimällä vedellä ja vetää kortsun päälle..voi simuloida myös siemensyöksyä!
Vierailija kirjoitti:
Banaani ja makkara on aivan liian lötköjä. Paras sisälläni ollut esine, on lahjaksi saamani peniksen muotoinen vesipyssy. Sen kun täyttää sopivan lämpimällä vedellä ja vetää kortsun päälle..voi simuloida myös siemensyöksyä!
Ja mietit samalla lahjan antajaa?
Ole ollut Thaimaassa ns. "tyttö showssa", jossa naiset tunkivat kuorittuja banaaneja pimpsaansa ja sitten ampuivat niitä yleisöön. Parhaat saivat lentämään yli 5m. Ei ollu kortsuja niissä ja yleisössä kopin saaneet söivät niitä antaumuksella.
En ole löytänyt niin suurta banaania, johon voisi kyrpänsä työntää. Vesimeloni käy tai nainenkin jos ei ole meloneja saatavilla.
En ole ylpeä, mutta kokeilin kerran puutteessa... ei ollut oikein hyvä kokemus, koska jopa pieni kaarevuus aiheutti kipua eikä varsi edennyt syvälle. Terävä ruskea kanta myös sattui, vaikka oli tietysti kumi päällä. Pari minuuttia sähelsin, mutta sitten luovutin ja söin hedelmän. Kumppani tuli samaan aikaan kotiin eikä onneksi epäillyt mitään.
Kesäkurpitsa rules! Hyvä malli, paksuhko, vähän kaareva, napakka!9
Ihanaa kun tyttöystävä syöttää banaania pillustaan... kiimaaa
Aina kannattaa käyttää kumia, jos tunkee pilluunsa jotain sellaista, jota ei ole tarkoitettu sinne laitettavaksi. Ihan hygieniasyistä.
Ja vastauksena kysymykseesi: voit olla varma, että ihan kaikkea, jonka pystyt seksin saralla kuvittelemaan, on joku joskus tehnyt. Ja paljon sellaistakin, jota et osaa edes kuvitella.