Lue keskustelun säännöt.
Ne Ohisalon vuotuiset 80 000 siirtotyöläistä taitavat tulla polkemaan virtaa sähköautoverkkoon kun kotimainen energia kielletään haitallisena
19.09.2020 |
Tänään kiellettiin Vihreiden puoluekokouksessa kotimainen energiantuotanto, koska se saastuttaa. Turve- ja hakeyrittäjä joutuu käymään neljästi viikossa työkkärissä ilmoittautumassa ja ministeri lentää helikopterilla kauppakeskusten ja hampurilaisravintoloiden avajaisissa puhumassa omista arvoistaan - hienoa Suomi - hienoa Vihreät!
Kommentit (3)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Polkemaan tulevat pyytämättä ja yllättäen mutta eivät kuntopyörällä sähköä. Nyt olisi hyvä aika naisten opetella oulutanssi 👍
Ohis ottaa muutaman satabkerrallaan ja kattoo aika tarkkaan ketkä pääsee. Persuhallitus avasi ovet ja katsoi ihmeissään kun 30 tuhatta tuli kerrallaan. Olen ollut perussuomalaisten omasta kritiikistä ollut huomaavinani että näitä einotettu humanitäärisin syin eikä myöskään töitä tekemään.