Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mopoautot

Vierailija
06.09.2020 |

Aina kuulee mopoautoista pahaa. Mutta kyllä se on niin että ne jotka eivät mopoautoista pidä niin niillä ei ole koskaan ollut rahaa siihen. Että osaavat nämä kateelliset pölöttää eäturvallisuudesta, KÖYHÄT sanon minä! Kyllä se on nyt niin että ne kaikki mopot otetaan pois kokonaan ja mopoautot ainoastaan sallituiksi mutta laitetaan niiden hinnat vielä isommiksi että köyhät ei niillä pääse ajelemaan. ´´Kuolema korjaa kaiken´´

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivon, että ensi talvena palaa ennätysmäärä mopoautoja poroksi parkkipaikoille ja pihoille. Maailman typerin keksintö ja täysin ääliömäinen päätös päästää moiset matelevat turvattomat lasikuitupotat yleisen liikenteen sekaan.

Vierailija
2/3 |
06.09.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä täällä varakkaassa Etelä-Espoossa on mopoautot selvästi vähentyneet liikenteessä. En tiedä mistä johtuu. Osaisiko joku kertoa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
02.10.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Köyhä. Eikö ole varaa ajella mopoautolla. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kuusi