Toi Martina ON kyllä kaunis!
Kommentit (14)
minusta näyttää tavalliselta nuorelta naiselta.
epäsiisti oksu jokatapauksessa....
on kuitenkin fiksu ja asiat loppuun asti harkitseva ; )
On varmaan 100v, mutta pukeutuu ja hiukset on kuin teinillä. Karsee.
mielestäni tuo tyyli sopii ihan hyvin Eskolle. Komea mies!
On varmaan 100v, mutta pukeutuu ja hiukset on kuin teinillä. Karsee.
Äijä on kyl ihan viiskymppisen näköinen!!!
mutta sekä hänen äitinsä että pikkusiskonsa ovat kyllä mielestäni tuhat kertaa paremman näköisiä. Äiti varsinkin hyvin säilynyt ja simpsakka nainen.
oli Martina, ehkä kaunis ulkokuori, mutta varsin hengettömän ja sieluttoman oloinen. Miehensä Esko vaikutti suorastaan kultivoituneelta persoonalta.
Itse pidän Martinaa melko tavallisen näköisenä, paremmankin näköisiä on varmasti nähty. Mutta se nyt ainakin on päivänselvää että tällä palstalla kaikki pöhöttyneet homssuiset kotiäidit häntä inhoavat.
Joo kaunis on,mut missäköhän sen aivot on?
.
molemmat pitävät huolta ulkonäöstään ja pukeutuvat hyvin... (ei välttämättä tyylikkäästi ;)). Mutta Martinasta oikein huokuu semmoinen negatiivisuus ja vihamielisyys, ja Esko taas on niin Esko että voi päivää. Sopivat oikein hyvin toisilleen.
maalatut kynnet.... OKSU OKSU OKSU