Onko hauskoja vapaita miehiä enää olemassa? Deittipalstat täynnä tosikkoja.
Badoo, Tinder, Happypancake jne. On koluttu läpi ja ei vaan hauskaa löydy. Olen niin kyllästynyt tosikkoinsinööreihin ja kaiken maailman tatuoituihin elämänseikkailijoihin, joilla huumori rajoittuu vain omiin vitseihin. Ihan tavallista hauskaa miestä, jolla huumori kukkii muuallakin kuin vessassa.
On niin tiukassa. Oma huumori on joskus jopa ronskiakin, mutta asiallista. Rakastan Stand Up komiikkaa, komedialeffoja, Dr. Housea, mustaa hEn jaksa enää tosikkoja, jolle tärkeää on olla laukomatta asiavirheitä, puhua korrektisti ja käyttäytyä kuivasti.
Joo joo, on kuultu, ettei hauska nainen ole seksikäs, mutta joku jolla olisi hyvä itsetunto voisi kestää minua. Olisin nätti myös nukkuessa ja kiukkuisena.
Jos tunnet hauskan vapaan miehen, niin ilmianna hänet.
N44
Kommentit (8)
Vierailija kirjoitti:
Kokeile humanistia ens kerralla. Mulla toimi.
Humanisti. Oletko tosissas? Heivasin juuri pari humanoidia humanistia. Työtöntä. Ei ap
Onkohan se Pikku-Kakkosen Pelle Hermanni vielä hengissä, vai kerkesikö jo heittää veivinsä
Mitä aloittajalla on tarjota yhdellekään miehelle?
Femincelin ulinaa on mukava kuunnella
Tää on muuten niin totta! Sinkkuaikoina tinderissä tavatut miehet, halutaan keskustella syvällisiä heti ensi treffeistä. Vaikka kärsi muutamatkin treffit olo oli kuin työhaastattelussa olisi ollut.
Oman hassun ukkoni löysin kaverin bileistä. Huumorin merkitystä parisuhteen onnistumisessa ei pidä vähätellä.
Vierailija kirjoitti:
Mitä aloittajalla on tarjota yhdellekään miehelle?
Ei varmaan mitään sinun mielestä. Olen nätti ja hauska. Ok palkka. Hoikka ja hyvin säilynyt. Olen monen miehen suosikki. Harmittaa vaan kun he ovat tosikkoja. Tykkään huumorista huolimatta keskustella syvällisiä asioita. AP
Kokeile humanistia ens kerralla. Mulla toimi.