Kumpi on terveempää : tykätä vai olla tykkäämättä lihavista naisista.
Haluaisin vastauksenne tähän kyselyyn. Eli pohdin kumpi on terveempää tykätä lihavista yli 100kg naisista vai inhota heidän kokoaan.
Itsehän pidän erittäinkin lihavista tytöistä..
Kommentit (10)
Jos terveydellä tarkoitat biologiaa niin se eiippuu omista seksuaalisista haluistasi. Taas terveyden kannalta lihava nainen saattaa olla riski
Olla tykkäämättä koska silloin olet todennäköisemmin itse jossain kuosissa etkä lihava ja olet silloin tottakai terveempi. Läski sopii läskille hyvin.
Ei noin mustavalkoiseen kysymykseen voi järkevää vastausta antaa.
Itse olen lempinyt monenkin pullukan naisen kanssa. Yleensäkin minun on melko vaivatonta saada näitä reheviä naisia sänkyyni. Oikeastaan juurikin pyöreämmät naiset siroja useammin ottavat kontaktia minuun. Olen varmaan vaaleana hujoppina ja melko lihaksikkaana tukevien naisten mieleen.
Tervettä olisi lakata kyselemästä jatkuvasti tätä samaa kysymystä ja hyväksyä se tosiseikka, että kun asia sun kohdalla näin on, ei se muutu muiden mielipidettä toistuvasti tällä palstalla utelemalla. Toiset tykkää laihoista, toiset lihavista, jotkut normaalipainoisista. That's it.
Terveempää?