Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Ton Antti RINTEEN olis parempi pitää suunsa enämpi niinku KIINNI - tulee liikaa sammakoita ja möläytyksiä!
08.08.2019 |
Noita isoja sammakoita on alkanut tulla kovasti suusta jo, Natoasioissa, puolustusvoimissa yms. keskeisissä, joissa ei saisi kovasti harhailla. Vaikuttaako parin viikon nukutus vielä?
Tästä voi tulla vielä kansainvälistä kohinaa kovasti ja haittaa Suomelle näistä Rinteen MÖLÄYTTELYISTÄ!
Kommentit (3)
Rinne on tyyppiesimerkki siitä, miten käy, kun ihminen ei hallitse asiaansa vaan puhuu muiden laatimien agendojen pohjalta. Sitten paikataan ja paikataan ja selitellään ja selitellään.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Joo, hetken jo luulin hänen olevan huolissaan puoluetoverinsa kirjoittamista teksteistä, mutta ei, olikin huolissaan mitä puoluetoverista on kirjoitettu. Joopa joo.
Alue: Aihe vapaa
Hän on jo nyt yleinen naurunaihe ulkomailla. En mielelläni kerro olevani Suomesta.