Seksiä hoitsun kaa
Kommentit (18)
Olen muutaman, oon sh, mies. Samaa tavaraa.
No kymmeniä kun hoitaja itsekin ja kaikki työkaverit naisia. Ei mitään eroa tai erityisen kiihottavaa.
Useita hoitsuja on tullut pantua. Opin jo opiskeluaikoina, että hoitsuilta irtoaa aina
Tottakai hoitsut panevat kaikkia potilaita öisin. Ja jokainen täällä oleva on saanut.
Kyllä olen. Kumppani on sh ja itse lh. Ja hyvää seksiä on.
Tota voisitteko lähettää niiden naishoitajien nimet ja paikkakunnat? Olis hyvä tietää.
Yhden hoitsun kanssa seurustelin muutaman viikon muutama kesä sitten.
Huonoin pano, mitä olen tavannut.
Kyllä, diakonissa opiskelijaa. Tuntui hyvältä.
Kyllä, sain murtuman sääriluuhun ja ekana yönä sairaalassa kaunis ja nuori hoitsu tuli ja ratsasti kullillani ja vielä ilman spädäriä. Lopuksi kun olin lauennut sisään, nuoli kaluni puhtaaksi.
Pahassa moottoripyörä onnettomuudessa ja murtunut käsi ja toinen leikattu.Toiseen jalkaan ihonsiirtoja ja sen semmosia.
Pyörätuolilla vessaan ja yöksi yleensä katetri. Kerran yöllä piti soittaa laittamaan katetri paremmin. Hoitaja tuli ja huonostihan se oli kun seisoi oikein kunnolla.Sanoi että hankala tätä on saada ja veteli muutaman kerran kädellä. Mullahan lensi mälli komeesti lähti ja sanoi tuun kohta takaisin
Lasketaanko opiskelijat? Sponssaan parhaillaan yhtä th-opiskelijaa ja välillä on myös roolileikkejä.
Joo, kolme kertaa. Jokaisen synnytyksen jälkeen on komea mies lääkäri työntynyt ihanasti levinneseen p*lluuni. Aah ihana kokemus ja oma mies katseli joka kerralla. Myös hoitajat katselivat ja tyydyttivät litiseviä p*illujaan vieressä.
Noin 20-vuotiaana yhden yön keikka ravintolasta Hyksin sairaanhoitajan kanssa. Parhaita panoja ikinä, en tiennyt sellaista menoa edes olevan olemassa, kun kokemusta oli vain kahdesta lukiotytöstä. Hoitajan sekä fyysiset ominaisuudet että taidot olivat sellaisia että pikkuveikka alkaa turpoamaan vielä 60-vuotiaanakin, kun miettii sen yön kokemuksia.
Vierailija kirjoitti:
Joo, kolme kertaa. Jokaisen synnytyksen jälkeen on komea mies lääkäri työntynyt ihanasti levinneseen p*lluuni. Aah ihana kokemus ja oma mies katseli joka kerralla. Myös hoitajat katselivat ja tyydyttivät litiseviä p*illujaan vieressä.
Oot nyt luvatta kopioinut tarinaani jonkä lähetin Kalle -lehteen heinäkuussa 1979 !!
Jep. Oli xvaimona hoitsu ja nuoruudessa tyttöystävänä toinen. Monta kertaa hoitsua pannut: sekä sh että ph siis pumpattu.