Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Auttakaa!! En osaa käyttäytyä enää luontevasti erään ihmisen seurassa, johon olen ihastunut :/

Vierailija
27.01.2008 |

En muka noteeraa häntä mitenkään, vaikka oikeasti sydämeni läpättää tuhatta ja sataa hänen lähellään, haluaisin mennä juttelemaan ja hymyillä, olla hauska, mutta nykyään lähinnä välttelen häntä - ristiriitaista!! Pelkään etten keksi puhuttavaa, tilanteesta tulee kiusallinen... mutta mikään ei edisty kun en uskalla mitään. Koska minun pitäisi se aloite tehdä, tilanne on sellainen.. (en tarkemmin selvitä miksi).

Hän varmaan pitää minua jo tosi tylynä ja ylimielisenä, vaikken tod sellainen ole mutta en enää osaa käyttäytyä muuten, en uskalla silmiin kunnolla katsoa ym..



MITÄ TEHDÄ?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
27.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

sama kuin tuon äskeisen miespelko-ketjun alottaja?

Vierailija
2/5 |
27.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai siis olin... mutta vähitellen vaan opettelin katsomaan silmiin ja hymyilemään, ajattelin (yritin) ettei haittaa jos punastun, mies vaan on mielissään kun huomaa tunnekuohuni... ja niin sitten kävikin että kun muutaman kerran vastasin katseeseen ja hymyilin, niin leffakutsu tuli tekstarilla;)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
27.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

kyllä flirtti piristää päivää!

Vierailija
4/5 |
28.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siitä kai tuo kiemurtelusi johtuu... Kuule, jos lähtee tulella leikkimään, niin surullisesti voi käydä. Jos toisen miestä yrittää " viedä" , niin kannattaa varautua isoihin ongelmiin. Voin kertoa, että mun elämäni rakkautta jos joku naisen kuvatus yrittäisi luotani viedä, niin vihallani ei olisi rajaa tätä naista kohtaan.

Vierailija
5/5 |
28.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ap:tä en osaa valitettavasti neuvoa, koska olen itse sosiaalisilta taidoiltani yhtä avuton.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kolme yhdeksän