Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Inhoan omaa heikkouttani kun en saa vastarakkautta

Vierailija
23.03.2019 |

Tai puhutaan nyt vaan vastaihastumisesta. Olen siis ihastunut ja mieskin sanoo olevansa, mutta osaan kuitenkin tulkita hänen käytöksestään, ettei ole koko sydämellään mukana tässä. Mun järki sanoo, että anna olla ja jatka matkaa, mut sydän vaan sykähtelee miehen suuntaan.
Se olen aina minä joka laittaa ekana viestiä. Hän kyllä vastaa lähes heti ja se olen myös minä, joka ehdottelen aina ensin tapaamista ja hänelle sopii, jos sopii. Päätän joka kerta, kun olen saanut taas pienen annoksen hänestä että nyt saa riittää.

Nyt en ole viikkoon laittanut mitään, kunnes tunti sitten sorruin kyselemään kuulumisia. Hän vastas asiallisesti ja lopussa oli 😘 Ei muuta. Jäi vähän typertynyt olo.
Nyt taas olen täynnä uhmaa ja päätin unohtaa koko äijän...kunnes taas.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
23.03.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Unohda vaan. Ei se susta tykkää

Vierailija
2/2 |
23.03.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aika erilaisii ootte. Toimiva kommunikaatio on a ja o. Mieti mitä tahdot ja toimi. Löyhä hirsi on pska hirsi. Kesä tulee, rantapojat kans.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla