Onko Meghan Markle palkattu tuhoamaan BRF
Alkaa epäilyttää tuo jatkuva töpeksiminen . Ryntää tervehtimään ennen prinssi Harrya. Mieletön tuhlaaminen. Ehkä joku palkkasi hänet joko tuomaan haluttua diversityä hoviin. Tai tuhoamaan hovin maine ja saada aikaa revolution ja tasavalta.
Kommentit (15)
Jotain epäilyttävää tässä suhteessa on. Kiristävät jotenkin joko Harrya tai kuningatarta. Meghan on ehkä muslimien joukoissa.
Mä sain käsityksen, että Harryn viettely olisi suunniteltu jo Meghanin ollessa lapsi. (Esim. se kirjeen lähettäminen 11-vuotiaana vähän haiskahtaa...) Mut ihan vaan mutua!
Meghan vain on hiukan... ei-aristrokaatti. Ei välttämättä sen kummemmasta kyse.
Vierailija kirjoitti:
Meghan vain on hiukan... ei-aristrokaatti. Ei välttämättä sen kummemmasta kyse.
Ei-aristokraatti ;)
Tapahtumien nopeus . Pari vuotta tunteneet ja nyt jo kaikki tämä
Raskauskin kuin ihme 37 vuotiaalle! Ihmettelen Todella!
Ei saa kadehtia Meghania. Hankkikaa elämä.
Meghanin ongelma on, että ei osaa olla taka-alalla. Hän haluaa ja osaakin olla huomion keskipisteenä, mutta vähän vähemmän amerikkalaistyyppistä koketeerausta, niin homma toimisi. Meghanin tehtävä on tukea kuningatarta, ei esiintyä itsensä vuoksi. Siinä on hieno ero ja sitä hän ei saa kiinni.
Harryn puhe siellä nuorten tapahtumassa oli täydellinen rimanalitus. Amerikkalaistyyppisiä kliseitä ja muutenkin melkein loukkaava. Meghan tn. on kirjoittanut sen ajattelematta mitään. Sellaista teennäistä höpötystä. Ensin leimaa edelliset sukupolvet huonoiksi ja päälle latelee etuoikeutetusta asemastaan ohjeita ja typeryyksiä tyyliin "be strong" jne. Okei, yksi kaunis kehoitus menisi, mutta kun loppupuhe on sitä samaa.
Vierailija kirjoitti:
Tapahtumien nopeus . Pari vuotta tunteneet ja nyt jo kaikki tämä
Raskauskin kuin ihme 37 vuotiaalle! Ihmettelen Todella!
Mitä ihmeellistä on 37 vuotiaassa joka on raskaana? Itse kuningatar sai Edwardin ollessaan 38v.
Meghan on aika WT, Harry tajuaa myöhemmin ja menee naimisiin minun kanssani.
Toivottavasti, voisin jopa alkaa fanittamaan siinä tapauksessa. :-) Kuninkaalliset huoneet eivät kuulu tälle vuosituhannelle, ranskalaisilla oli aikoinaan oikeanlainen idea tässä.
Jos kuningashuone on vaarassa kaatua perimysjärjestyksessä kuudennen vaimon vuoksi, sietääkin kaatua.
Vierailija kirjoitti:
Jotain epäilyttävää tässä suhteessa on. Kiristävät jotenkin joko Harrya tai kuningatarta. Meghan on ehkä muslimien joukoissa.
Minä arvelen, että Meghan paljastuu vielä ulkoavaruudesta tulleeksi monsteriksi.
Koko jengi siellä näyttelee Elisabetin käsikirjoittamaa teatteria, Meghan ei vaan pysy roolissaan. Kun Charlesista tulee kuningas, hovi hyppää tälle vuosituhannelle.
On tuntunut omituiselta jo koko monarkia, mutta viimeistään meghan avasi silmät kuinka tyhmää on pitää yllä moista instituutiota. Tai siis pitäköön yllä, mutta ei vois vähempää kiinnostaa enää minkään maan kuninkaalliset.
Onhan se mahdollista. Tuo tuttavapiirikin. Amal Clooneyllä asiakkaana Julian Assange mm. Aika himmeää on.