Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Joona Jalkanen on tuohtunut Ilkka Vainiolle Kari Tapion kultaristin käyttämisestä. Ilkka Vainio sanoo ettei ristiä myydä palsanmäen huutokaupassa.

Vierailija
11.12.2018 |

Joona laittoi isänsä omaisuuden palsanmäen huutokauppaan myytäväksi, ja nyt on katkera koska Ilkka Vainiolla on Kari Tapion kultaristi kaulassaan. Mielestäni kuulostaa siltä että koska risti on varmasti arvokas, Joonaa v...tuttaa se ettei hän itse saanut tuota korua. Meni kyllä maku koko Joona Jalkasesta..

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
11.12.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä sönkötät?

Vierailija
2/4 |
11.12.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Mitä sönkötät?

  Mitä vielä haluat tietää?  Vai etkö osaa lukea..?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
11.12.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joona Jalkanen on ottanut ja kalunnut kaiken mahdollisen minkä kuuluisasta isästään on irti saanut, sekä julkisuuden sen myötä.

Vastenmielinen tyyppi. Muut pojat olleet hissukseen, mutta tämä lätsä päässä aina vinkumassa milloin mistäkin. Uhkailee lapsellisesti vielä ristin kuuluvan kuolinpesälle.  No ei kuulu. Annettu mikä annettu. On kyllä pokkaa häiskällä.

Mitä vielä keksii, että pääsee lehtien palstoille. Huomiohuoraamista ainoastaan tällä lätsällä, omat taidot kun ei riitä.

Vierailija
4/4 |
11.12.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja risti päätyy joonan velimiehelle 😀

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi kahdeksan