Poistin just Instagramista ja Whatsappista fake-kaverit!
Ihmiset jotka aina kattovat Storyt ja eivät ikinä tykkää ja jotka eivät vastaa WhatsAppissa.
Keskityn tästä lähin täysillä sellaisiin fiksuihin ihmisiin, joilla on myötäelämisen taito ja kyky ja joiden kanssa ystävyys on vastavuoroista.
Kiva olo! Ei tule ikävä pahan energian tuojia!
Kommentit (8)
Miten instagramissa voi tykätä tarinoista?
Hyvä! Ei kannata haaskata elämää tai energiaa paskoihin tyyppeihin!
Kaksi kuukautta on jo pitkä aika ja kaksi vuotta todella pitkä!
Ai. Minä kuvittelin et, olen jotenkin erityinen ja todella hyvä. Kukaan ei vastaa viesteihin koska olen ylivertainen. Ei ole lisättävää minun järkeviin kommentteihin.
Vierailija kirjoitti:
Ai. Minä kuvittelin et, olen jotenkin erityinen ja todella hyvä. Kukaan ei vastaa viesteihin koska olen ylivertainen. Ei ole lisättävää minun järkeviin kommentteihin.
Täh? Av-mamman tajunnanvirtaa?!
Mä poistan aina kavereista sellaiset jotka ovat pelkkiä tykkäysvonkaajia.
Ukko35 kirjoitti:
Mä poistan aina kavereista sellaiset jotka ovat pelkkiä tykkäysvonkaajia.
Eli olet ns hater/ kyttääjä
Oi, että kaipaan sitä elämää kun oli vielä lankaluurit ja ihmiset aitoja :'(
Ja ymmärrän täysin, että aina ei ole aikaa/voimavaroja/jaksamista vastata, ja siitä ei tässä ole kyse.
Eli poistin tosiaan sellaiset jotka eivät ole 2 vuoteen olleet missään yhteyksissä, kysyneet kuulumisiamme, kertoneet itsestään, käyvät koko ajan katsomassa tarinat, mutta eivät KOSKAAN tykkää. Sekä sellaiset jotka eivät vastaa WhatsAppissa takaisin kuulumisiin.
Hei, hei!
On uusien parempien tyyppien ja energian paremman kanavoimisen aika!
Ap