IL: Nyt se selvisi, kauniisti ruskettunut ihoni ei voi yksinkertaisesti olla peräisin Suomesta, Sara Forsberg huudahtaa.
Kielinaisen geeneistä 2,2 prosenttia on Itä-Euroopasta, mutta 5,5 prosenttia puolestaan Keski-Amerikasta
Kommentit (11)
Saaran videossa luki että tiesin etten ole valkoinen jonka vuokai luulin että Saaran geenit olisivat Afrikasta.
Saran kauneus tulee kai isän puolelta. Saran isän puolen suvussa on kuulemma paljon ruotsalaisia. Ruotsalaiset naisethan ovat tunnetusti kauniita.
Vierailija kirjoitti:
Kuka näihin testeihin ees uskoo?
Miksi joku ei uskoisi?
2,2% voi elämänkevät :D Aika pieni pisara on itä-eurooppalaista.
Huoh...ketä kiinnostaa jonkun turhan tyrkyn geeniperimä....
Oliko tää se jättiläinen? Mistäs päin maailmoo ne amatsonit olikaan?
Vierailija kirjoitti:
Huoh...ketä kiinnostaa jonkun turhan tyrkyn geeniperimä....
45 000 ihmistä on katsonut videon jo ensimmäisen 7 tunnin aikana julkaisusta eli aika montaa ihmistä tuntuu kiinnostavan ;)
Vierailija kirjoitti:
Oliko tää se jättiläinen? Mistäs päin maailmoo ne amatsonit olikaan?
Suomesta
Monitaituri julkaisi eilen YouTube-kanavallaan videon, jossa hän kertoo tehneensä DNA-testin, josta selviää hänen geeniperimänsä.