Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

APua! Kertokaa kokemuksia nettitreffeistä! Alanko stalkkaamaan

hullu
04.05.2018 |

Kivalta alunperin vaikuttanut mies, mutta alkanut kirjoittamalla toistelemaan hiljalleen sitä esim. että haluaisi jo tavata.. "voi kun tunnettaisi"
Olen jotenkin sitoutumiskammoinen itse ja todellakin tarvitsen aikaa ja tilaa. Pelkkä ajatus, että tuosta paljastuisikin ihan muuta ja vielä roikkuja ja ties mikä hullu, niin APUA en halua.

Tietäisin esim. paikan missä hän käy säännöllisesti, joten mietin tosissani alanko viettämään aikaa tuon paikan läheisyydessä jotta voisin mahdollisesti tunnistaa hänet kuvausestaan, mutta sittenhän olisin itse se hullu.. Lisäksi alkanut vaikuttaa aika pitkälti, että haluaa seksiä, mikä sinänsä ei minua haittaa, kun en etsi ensimmäisenä seurustelukumppania, mutta haluan haluta häntä ja sen tietäisin suunnilleen livenä näkemällä, mutta en halua itse näyttäytyä tunnistettavasti :D

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
04.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kokemuksia? 

Vierailija
2/2 |
04.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan normaalia että haluaa tavata. Jos itse etsit pelkkää kirjekaveria, olisi reilua kertoa se miehelle.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi yksi