Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko tää mesta pahanolon purkausta varten?

Smilee
16.02.2018 |

Oon huomannut lukiessani eri keskusteluita täällä et jengi vaa tulee purkaa omaa pahaa oloa muihin :D like wtf? Lyttäämään toisia, enemmän kuin antamaan jotain rakentavaa näkökulmaa asioihin... Olis Kiva nähdä ihmisiä kommentoimassa omalla naamallaan samoja juttuja.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
16.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olet sietämätön tyyppi, ja mielipiteesi ovat vääriä.

Vierailija
2/4 |
16.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen irl nynny luuseri jota alistetaan työelämässä oikein kunnolla. Kaupungilla ihmiset eivät väistä ja kävelevät kohti. Koulussakin kiusattu. Jatkuvien vittumaisten kohtaamisten johdosta minustakin on tullut vittumainen ihmisvihaaja ja se korostuu etenkin täällä netissä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
16.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

No täähän on kotiäitien, työttömien, syrjäytyneiden, muiden ulostuontikeino. Pako arjesta ja maailmasta, paikka jossa voi rehellisesti purkaa omaa oloaan ja siirtää sitä muille. 

Vierailija
4/4 |
16.02.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näin se varmasti on :D

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kahdeksan