Aktiivisuusranneke, mikä merkki paras?
Oon päättänyt hommata sellaisen, katselin äsken tokmannista Se Fit My Kronozin ranneketta ja vaikutti hyvältä, mutta ainut asia mietitytti kun siinä sovelluksessa mikä tulee puhelimeen niin ei käy jokaseen androidiin ja mulla on android 7 niin käviskö se silti? :o Vähän ehkä hassusti selitetty :D saa suositella ja kertoa omia kokemuksia jne
Kommentit (12)
ei kai tuommoista halpiskuraa kannate hommata! Pistä reilusti päälle satku niin saat hyvän.
Mulla on Fitbit Alta HR ja tykkään tosi paljon. Analysoi unesta lähtien kaikenlaista ja hienoja nahkarannekkeita saa kympillä netistä.
Toiminut Androidin kaa hyvin.
Onko nuo kuin kalliita ja passaako se sovellus vaikka on uudempi android?
Mulla on ollut nyt vuoden fitbit ja olen ollut tyytyväinen. Mutta en osaa vertailla sitä muihin kuin ulkonäön perusteella. Tässä on hyvää siro rakenne ja pieni koko. Isommissa kellomaisissa taitaa olla enemmän ominaisuuksia ja pidempi akun kesto.
Ai pitääkö työttömän vielä joku ranneke hommata?
Samsungin Gear Fitit on ollut mulla käytössä siitä asti kun eka malli tuli kauppoihin - tämä nykyään äidilläni, toimii edelleen, sain uudemman mallin puhelimen kylkiäisinä (ja jos nyt pitäisi ostaa niin kakkonen on kyllä hintansa väärti). Olen ollut hyvin tyytyväinen.
6 mistä epäilisit että oon työtön :D ehkä jopa käyn töissä ja haluan seurata päivittäistä aktiivisuuttani -Ap
Kyllä 120e menee tähän hankintaan, halvempaa ei kannata.
150 euroa on laitettava, että saa kunnollisen esim. FitBit.
Minulla aktiivisuusrannekoru 😍 Kaunis ku mikä ja voi pitää kädessä vaikka juhlissa.
Whanker XZ 3000 on hyvä.
Wristfuck Gl 2 on kans paljon kehuttu.