Mitä ajattelet naisesta joka tanssii baarissa tangolla mutta seurustelee?
Kommentit (9)
Raha pulassa, asiakkaita etsimässä.
Ajattelen, että todennäköisesti ikävää joutua tekemään tuollaista työkseen, mutta hienoa jos ja kun ko. naisen parisuhde voi hyvin ja kumppani osaa erottaa naisen työn ja siviilihenkilön toisistaan.
Harrastaa tankotanssia? Btw en muista olleeni ikinä baarissa jossa olisi tanssitankoja. Missä noita oikeeati on? :D
siinä tanssii ja on kovassa kunnossa sen takia sitten... hyvä sille?
Vierailija kirjoitti:
Harrastaa tankotanssia? Btw en muista olleeni ikinä baarissa jossa olisi tanssitankoja. Missä noita oikeeati on? :D
Mä muistan käyneeni yhdessä baarissa jossa oli tanssitanko, mut sd baari meni sit konkkaan ja siihen tuli uus tilalle ja sekin meni konkkaan. :D
Todennäkösesti hyvännäkönen misu.
Yhtä todennäkösesti siinä mielessä huono seukkakaveri, että taitaa aika herkästi lähtee toisenkin matkaan, jos arvelee siitä hyötyvänsä.
Pinnallisuutta hakeva ja ihaileva mies saa kyllä häneltä sitä pinnallisuutta. Myös lieveilmiöineen.
No siinähän tanssii