Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eipä ehdi lahjat jouluksi :(

Vierailija
15.12.2017 |

Juuri tuli taas viesti, että toimituksissa on ruuhkaa. Enpä enää tilaa joululahjoja netistä! :( Pakko oli tolata vasta kun veron palautukset tuli

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kurja kuulla :(

Laita pienet kirjeet missä on vaikka lahjan kuva, ja siihen viesti, että lahja on tulossa joulun jälkeen?

Jos on pieniä niin lapsia, niin joku tarina kuinka hajamielinen tonttu lähetti ne vahingossa ihan muualle, mutta ovat sieltä tulossa.

Vierailija
2/4 |
15.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miks luvataan jotain mikä ei tule onnistumaan. Ei kivijalkakaupassa voi tehdä niin tai se on kerrasta poikki.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos veronpalautuspäivänä tilaa, niin eikös kaikista kotimaisista verkkokaupoista pitäisi ehtiä jouluksi?

Jos taas ulkomailta tilaa, niin pitäisi kyllä jo etukäteen ymmärtää että eivät ehdi. Postikin infoaa että pelkät kirjeetkin ulkomaille pitää lähettää 7.12. mennessä, joten paketit eivät todellakaan ehdi normitoimituksilla.

Vierailija
4/4 |
15.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sä voit perua tilauksen. Jos toimituksessa on noinkin paljon viivettä, niin peruutus.  Postimyynnissä aina mahdollisuus palauttaa, mutta usein onnistuu tuo peruutuskin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yksi viisi