Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet, kysymys teille (taas)

Vierailija
14.12.2017 |

Itselleni on pinttynyt päähän jostakin (luultavasti olen vain kuullut juttuja) ajatus, että miehet rakastaisivat punapäitä. Onko tämä totta? Voi olla, että tämä on myös näitä vanhoja vitsejä ja lähinnä naisten itsensä viljelemiä uskomuksia (readheads do it better jne).
Tarkoitan punapäällä siis ihan aitoa punapäätä, vaalea iho, pisamia, vaaleat kulmat ja mitä vielä. Toki voitte ilmaista mielipiteenne myös niistä naisista, jotka ovat värjänneet tukkansa punaisiksi. Onko teidän makuunne?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei sitte :( 

Vierailija
2/5 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Makuasia. Itselläni ei ole mitään punapäitä vastaan. Enemmän pidän kuitenkin vaaleista tai vaaleanruskeista hiuksista, jotka menevät jonkin verran punaiseen päin. Henkilökohtaisia mieltymisasioista. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En diggaa, näyttävät monesti sairailta ja kaikki on piirretty naamaan.

Vierailija
4/5 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

No sinänsä hiusten väri ei ratkaise mitään mutta jos tykkää olla paljon ulkona niin kieltämättä punapään kanssa se lienee mahdotonta, ainakin kesäaikaan. Liian herkkä iho - palaa heti. Yks keskenkasvuinen aikamies kyllä aina sanoo että punapäältä saa, höh

Vierailija
5/5 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole minun makuuni. Varsinkaan ne, jotka ovat värjänneet punasiksi (yleensähän nämä ovat jotain merjakyllösmäisiä tätejä).

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän viisi kolme