Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tulinko torjutuksi mieheni taholta?

Vierailija
12.11.2017 |

Ei ole ollut mitään toimintaa moneen kuukauteen. Nyt sitten menin miehen kylkeen saman peiton alle pahat mielessä, mutta hän on kuin ei mitään. Katsoi vain tabletista jotain maailmanlopun sarjaa hiljaa ja intensiivisesti. Noin 10 min. siinä olin ja sitten lähdin, kun ei mitään tapahtunut. Nyt äimänä mietin, että tulinko torjutuksi ja onko miehestäni tullut frigidi.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
12.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis torjutuksi mihin? Onko miehesi joku veskari?

Vierailija
2/4 |
13.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olikohan tässä taas kyseessä perinteinen naisen aloite, eli sitä ei tunnista aloitteeksi aloitelaatikkokaan?

Monesti naureskellaan, kun miesten aloitteet ovat niin suorasukaisia ja junttimaisia, mutta ainakaan ne eivät jätä asiaa epäselväksi. Jos menit vain miehesi kylkeen sanomatta ja tekemättä mitään, miten hän olisi voinut tietää, että sinulla on "pahat mielessä"?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
13.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos tuo oli joku aloite seksiin, niin olipa typerä. Olisit nyt vähän kosketellut miestä ja kuiskutellut korvaan.

Vierailija
4/4 |
13.11.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuskin torjunta, kun ethän edes tehnyt muuta kuin menit peiton alle ja mies antoi olla sinun siinä. Minut on torjuttu oikeasti kymmenet kerrat, esim vetämällä peittoa tiukemmin ympärille, kun olen yrittänyt mennä saman peiton alle tai ihan kädellä pukattu pois ja sanomalla älä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kuusi yksi