Fetissinä kiltit ja varatut
Tää on varmaan tosi tuomittavaa mutta mä kiihotun ja saan tyydytystä kun saan punottua pauloihini varatun ja perinteisen kiltin koti-iskän.
Millän flirtillä ja vihjailuilla ei se onnistu vaan esim hivelemällä etumusta ja kysymällä onko paineita. Seuraava askel on saada se vessaan, puistoon tai esim autoon ja aktiivisesti vain kulli suuhun ja homma loppuun asti. Kaunis hymy päälle ja antaa tälle kilttimiehelle numero ja pyytää soittamaan jos haluaa lisää.
Onko muita joilla sama himo? Onko tä ihan väärin? Mä en vaan voi sille mitään.
Hintelä silmälasein varustettu epämiehekäs tietokoneinsinöörinörtti haukkomassa henkeään kun kulli laukeaa mun suuhun on vaan parasta mitä tiedän ja se tieto että mä olen vienyt tän miehen toiselta naiselta
Kommentit (4)
Tää on varmasti monien meidän tietokonenörttien salainen haave :D
Minkään sortin nörtti en ole, mutta kelpais mullekin.
Vierailija kirjoitti:
Minkään sortin nörtti en ole, mutta kelpais mullekin.
Se pitää nimenomaan olla sellainen hiljainen kiltti nörtti joka menee ihan hämilleen. Ja sormus nimettömässä.
Missäpäin vaikutat? :D Tälle iskälle kelpais kans huulihölkkä, oma vaimo on niin kyrpiintynyt, makoilee vaan päivät pitkät pieruverkkareissa sohvalla.