Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Plussako vai ei?

15.09.2017 |

Mietityttää nyt asia ja pääsen soittamaan lääkärille vasta viikonlopun jälkeen niin kysyn nyt täältä ja jos jollain olisi tietoa tai kokemusta asiasta.
Eli kuukautiset loppui viime viikolla loppuviikosta siitä kolme päivää eteenpäin alkoi vuoto, niukka sellainen, kuitenkin uudestaan. Alamahaa ja alaselkää jomottaa hieman lisäksi. Testin tein ja tuli haalea haamu. Onkohan tuo vain joku virheellinen haamu vai voiko olla raskaana? Aviomiehen kanssa ollaan toivottu lasta jo pidemmän aikaa ja olisi kyllä hienoa jos pitäisi paikkaansa.

Kommentit (3)

1/3 |
16.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä mieltä olette, osaako kukaan sanoa? :)

2/3 |
06.10.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllähän toi ihan selkee plussa on😊 Tässä vielä mun testit, ylemmässä 3+2, eli toissapäivänä ja alempi kuva tänään 3+4 😊

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
3/3 |
28.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla olisi pitänyt kuukautisten olla 21.-24.12.17 mutta ei oo näkynyt. Jätin e-pillerit pois maaliskuun puolessa välissä 2017. Tänään tein apteekin digitaalisen testin joka näyttää kuinka pitkällä raskaus on jos olen raskaana. Vastaus oli EI RASKAANA, vaikka mulla raskausoireita on ollut