Käsi sydämelle: jos sinulla olisi mahdollisuus nähdä Axl Smithin seksinauhat, katsoisitko ne?
Vastaan itse että kyllä, vaikka se on tietysti väärin. Olen mies.
Kommentit (60)
jos haluan katsella rumien ja tuntemattomien ihmisten rakastelua, niin menen jollekkin pornosivustolle.
No suoraan sanottuna ei kiinnostaisi. Olen katsellut niin paljon pornoa että olen jo kyllästynyt siihen.
Totta mooses. Kukapa ei haluaisi nähdä, kun Maisa saa aisaa.
Ehkä joo, koska olisi "kiva" olla sitten yksi niistä harvoista jotka tämän olisi päässyt näkemään. Mutta en varmaan jaksaisi katsoa kokonaan, ei ole mitään himoa nähdä itse nauhojen sisältöä, haluaisin vain voida sanoa nähneeni ne :D
Vierailija kirjoitti:
Kyllä.
Nainen.
Ihan mielenkiinnosta kysyn, että miksi? Me miehet runkataan noita katsellessa, mutta onko naisilla sama vai esimerkiksi ihan vaan uteliaisuus?
En todellakaan. Axl on niin kuvottava, etten pysty katsomaan edes sellaisia ohjelmia, joissa hänellä on vaatteet päällä.
Minua eivät kiinnosta axl smithin seksinauhat.
Vierailija kirjoitti:
En todellakaan. Axl on niin kuvottava, etten pysty katsomaan edes sellaisia ohjelmia, joissa hänellä on vaatteet päällä.
Komppaan täysillä.
miehenä ei kiinnosta katsella ruman miehen naisseikkailuja. sen puoleen olen itsekkin ruma.
Helluntaipojilla on jotain sellaista mitä ei pitäisi olla.
kyllä
mies