Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tinderissä viestittelystä!!

Vierailija
21.07.2017 |

Kertokaa voiko sieltä löytää juttuseuraa jonka kanssa kemiat toimii. Siis tarkoitan ennen treffejä.
Olen nyt muutamien miesten kanssa kirjoitellut eikä oikein tule mitään fiiliksiä. Voiko eteen tulla joku jonka kanssa viestit sujuu ja ehkä vaihdetaan puhelinnumerot? Vai pitääkö kaikille antaa "mahdollisuus" vaikkei viestittely innosta kyseisen miehen kanssa?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
21.07.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tottakai voi löytää myös viestittelyn perusteella kemiaa, voihan heinäsuovastakin löytää neulan 😉

Itselläni on aina niin vähän matcheja kerrallaan, että olen antanut kaikille mahdollisuuden. Usein saanut sen puhelinnumeron. Aika tyypillinen skenaario valitettavasti vaan on, että yhteys katkeaa syystä, jota et itse tiedä. Viestit vaan loppuu.

Vierailija
2/3 |
21.07.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

valitettavasti Suomessa on tosi vähän tarjontaa...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
21.07.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Useimmiten kun olen törmänny naisiin jotka kertovat tosta ongelmasta, on useimmiten se johtunut siitä, että kyseinen nainen ei oikeastaan osaa itse luoda keskustelua tai viedä sitä eteenpäin. Oman tinderöintini aikana huomasin sen että useasti homma kuihtui kasaan jos antoi liikaa vastuuta naiselle keskustelussa. Onneksi hyvä ulkonäkö auttoi huomattavasti.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän seitsemän