Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Outo sensuuri

Vierailija
21.04.2017 |

Ihnisellä käy omasta tyhmyydestään ja ohjaavien henkilöiden toiminnan johdosta työtapaturma. Lääkärit hoitoviheelään saavat ihmisen pyörätyolipoytilaaksi toipuessaan sairastui verisyöpään ja nyt syyttää kaikesta sitä että vangeilla on liian hyvät olot voivat pelata biljardia ja pleikkaria .
Tälla asenteella nainen olisi voinut edetä poliisiksi saakka muutenkin kuin mediassa.
Miksi poistuu ketjut Arhimäki laulaa Holsti , Palo, Foxell tai ei vielä kun kuolleet poliisit on miehiä, tada-arvo ei käy

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
21.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Äidin murhaaja pojan asperger kehitysvammaa taas ei huomioitu mitenkään vankilassa paitsi negatiivisesti.

http://yle.fi/uutiset/3-9559929?origin=rss

Näillä on liianen helppoa linnassa ei ole jokaisen leukemiasta parantuvassa olevan ykkösajatus. Mutta tietyille aloille hakeutuu tiettyjä ihmisiä. En usko että miehenä heidi näine ajatuksineen edes olis pääsdyt poliisiopistoon.

Vierailija
2/2 |
21.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jospa ap opettelisit ensin ilmaisemaan itseäsi niin selkeästi, että lukija ymmärtää viestisi kertalukemalla. Nyt ei oikein avautunut, vaikka tankkasin sen läpi useaan kertaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän neljä