Kova, kylmä ja laskelmoiva bisnesnainen on oikea nainen
Naisen kuuluu olla vahva ja itsevarma. Ei miehet enää nykyään kiinnostu herkistä ja suloisista naapurintytöistä. Äidillisyys ja empatia on niin out.
Kommentit (10)
Vierailija kirjoitti:
Naisen kuuluu olla vahva ja itsevarma. Ei miehet enää nykyään kiinnostu herkistä ja suloisista naapurintytöistä. Äidillisyys ja empatia on niin out.
Mihin kylä, kova ja laskelmoiva nainen edes tarvitsee pidemmän päälle miestä? - Rikos kumppaniksiko?
Uuh heti tulee mieleen punaset huulet, korot, musta läppärilaukku jota vasten punaset kynnet... Aah
Aina naiset ovat olleet se kovempi sukupuoli. Jokainen, joka on nähnyt naisen raivostuvan kunnolla, tietää tämän kyllä. Pahimmat naiset tappavat vaikka pyyhekumilla jos heidän lapsiaan on satutettu. Miehet on tässä vaiheessa jo kahveella.
Taasko tää aloitus? Onko sulla tiedosto josta nämä tänne kopioit? Oletko ylpeä elämästäsi?
Kuka kummaa tälläisiä aloituksia kirjoittelee.Ei jaksa lähtee vänkää.Vahva nainen on hyvästä ja tässä ei tarkoiteta kovuutta ja hyvinkin kaunis ja naisellinen nainen voi olla erittäin vahva kestämään elämän myrskyissä.Ja sitä tiettyä empatiaa miehet tarvitsevat naiselta ja tässä ei valitettavasti auta se kova,kylmä ja laskelmoiva bisnesnainen.Kerranhan täällä vaan eletään.Ja huolella valitaan se lopullinen puoliso.
empatia on niikö nii so last season ja sillee
terv.bitch kova
Jokaisella on odotuksensa naisesta. Anoppi haluaa nöyrän ja hiljaisen miniän, pomo kylmää bisnesnaista, lapset pullantuoksuista ja empatiakykyistä äitiä, mies seksipommia, veli seikkailunhaluisen ja rämäpäisen siskon, ystävättäret rennon ja pirskahtelevan kaverin, miespuoliset kaverit sanavalmiin ja nokkelan keskustelijan, työkaverit hiljaisen ahertajan ja päiväkodin tädit jämäkän ja säntillisen äidin hoitamilleen lapsille. Yritä siinä sitten miellyttää kaikkia, olen siis mitä olen. Jokaisesta roolista hiukan samassa paketissa.
Kyllä. Tuo yhdistettynä "perinaiselliseen" ulkonäköön, ai että, ihana kontrasti.