Mies ei päästänyt sänkyyn!! Ero?
Pari päivää ollaan riidelty ja eilen sitten otettiin yhteen oikein kunnolla. Mies meni nukkumaan ja kun yritin sänkyyn paria tuntia myöhemmin, oli mies heittänyt peittoni tyynyni lattialle ja räyhäsi, että turha yrittää tänne. Sanoi, että on pedannut minulle syytingin vinnille että kuulemma syytinki riittää minulle hyvin.
Keräsin sitten peittoni ja kapusin vinnille nukkumaan, onneksi siellä on sentään lämpö päällä. :( koskaan ennen tilanne ei ole mennyt näin pahaksi.
Mitä ehdotatte? Keskustelua? Parinterapiaa? Eroa? Meillä ei ole lapsia.
Kommentit (7)
Miten kauan olette olleet yhessä? Mitä vuosimallia? Oliko alkoholilla osuutta pahaan riitaan? Keskustelu tai ero.
Ette taida kumpikaan tietää, mikä on "syytinki".
Joku vielä nykyään puhuu syytingistä?
Naiset ovat iät ja ajat käskyttäneet vässykkämiehensä riidellessä sohvalle nukkumaan. En ole kenenkään vaatineen eroa tai terapiaa. Osat ovat näemmä kääntyneet.
Pääasiassa riidellään rahasta ja asuinpaikasta. Olemme molemmat 28-vuotiaita.
0/5 - näitä on 13 tusinassa. Olkoonkin että provoilija käytti nyt täkysanaa syytinki, josta hän toivoo ketjun saavan hiukan lisää pituutta.
Mistä te riitelette?