Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oletko koskaan lopettanut tapailuasi, kun se treffikumppani on kokannut bravuurinsa joka onkin ollut aivan oksettavaa sotkua?

Vierailija
03.02.2017 |

Minä söin ensimmäisen kerran viime viikonloppuna deitin luona ja oli kyllä siinä ja siinä ettei puklu tullut pöydässä. Ruokana oli lasagne ja kastike... oliko poltettu pohjaan vai mitä... ja ekstratäytteitä, hyi saatana... huh huh, rehellisesti sanottuna mieluumin olisin nuollut festaripillua ja juonut kaljaa tölkistä jonka pohjalle olisi tumpattu tupakat. Jälkiruokakin oli kuin kerran syötyä... Nyt olen miettinyt viikon kohteliasta tekosyytä lopettaa koko homma.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
03.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En. Olen ollut todella hämmästynyt jos olen saanut ylipäänsä ruokaa eikä mies vain hae grilliltä itselleen, ja jos vielä jopa on osannut itse tehdä muutakin kuin lämmittää valmista.

Sulle sanoisin että sano suoraan vain, se on kaikkein kohteliainta. Eipä tarvitse deitin kuin naureskella jälkeenpäin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kahdeksan neljä