Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jimi Karttunen käytti Schrödinger-huumetta.

Vierailija
21.12.2016 |

Muuhun johtopäätökseen ei voi tulla koska poliisi- ja kuolemansyytutkinta vahvistavat että Karttunen samaan aikaan sekä käytti että ei käyttänyt huumeita.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
20.09.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010702934.html

Muistolaatta-kampanja ilmeisesti menossa miehelle, jolla oli kiire sairaalasta pois. Miksiköhän? Vääriä piikkejä?

Vierailija
2/2 |
20.09.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muistolaatta? Jollekin aktiivihuumekäyttäjälle jolla ei ollut mitään tekemistä vasemmistoaktivismin kanssa ennen kuin potku osui rintaan ja sen jälkeen korkeintaan sen lyhyen ajan kun tuosta sai jotain propagandahyötyä tuo oli vasuri vasurien väitteen mukaan.

Voisko antifanttivasurit muuten kertoa mitä nuo on tämän vajaan 10 vuoden mittaan tehneet ihan käytännössä noiden jimin kaltaisten helsingin kaduilla notkuvien huumeongelmaisten hyväksi, siis sen lisäksi että otti itse helpot propagandapinnat ja sen jälkeen unohti koko homman? Kunnes nyt taas vedetään propagandapinnat ja sitten unohdetaan koko homma?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kaksi kuusi