mitä ajatuksia kun vaimo "peittelee" takamusta ja rintamusta
Siis minulta ja vaatteet päällä. Aina kiskoo neuletakkia tiukasti kiinni tai ei näyttäydy pikkareissa tms. Myös pedissä hiljaista. Mietteitä tai kokemuksia miksi?
Kommentit (6)
Koska olet loukannut häntä toteamalla jotain isosta takamuksesta tai roikkurinnoista. usko tai älä, sellainen ei saa naista syttymään kui pornoleffoissa.
Ei tykkää kropastaan eikä tahdo siksi esitellä sitä? Ja turha ihmetellä että "miksi, kyllähän se minulle kelpaa", koska kyse ei ole sinun mielipiteestäsi vaan hänen omasta kokemuksestaan.
En kyllä mielestäni ole kommentoinut. Ja niin lisäyksenä se että ei peittele vierailta katseilta. Kotona ollessa on vähän sellainen olo että en ole kuin riesana josta ei pääse eroon. Ja silti kituu minun kanssani.
Itsestäni tuntuu epämukavalta jos rinnat ovat esillä.
Avokista tullut samanlainen,vituttaa kun itse tykkäisin että olisi kevyemmin puettu tai vaikka alasti.
Kunniallinen nainen,joka varjelee siveyttään. Varmasti hyvä vaimo.